Чи виграв Ігуаїн чемпіонат світу?

0 Comments 02:19

Ігуаїн повністю дебютував за збірну Аргентини в 2009 році; він представляв країну на трьох чемпіонатах світу з футболу та трьох турнірах Копа Америка, допомагаючи їм посісти друге місце на Чемпіонаті світу 2014 року, Кубку Америки 2015 року та Кубку Америки Сентенаріо 2016 року.

Гонсало Ігуаїн 2014 Пропуск Аргентини у фіналі ЧС На жаль для нього та Аргентини, він не вразив м'яч досить чітко, коли його удар пройшов на метр повз ворота. Це був би найкращий шанс для Аргентини в грі, коли б Німеччина зрештою забила єдиний гол за сім хвилин додаткового часу.

Він відкрив сезон 2012/13 голом у ворота Барселони, коли Реал Мадрид виграв Суперкубок Іспанії. Він забив 16 голів у 28 іграх чемпіонату, а 23 лютого 2013 року забив свій 100-й гол у Ла Лізі. За сім років у Реалі Ігуаїн виграв три титули Ла Ліги, два Суперкубки Іспанії та один Кубок Іспанії.

Старший. Ареола (вгорі праворуч, жовтим) був частиною збірної Франції, яка виграв чемпіонат світу з футболу 2018 року в Росії.

Статистика по клубу

Клуб
Всього:710
Реал Мадрид264121
ФК Ювентус14966
ССК Наполі14691

Ігуаїн повністю дебютував за збірну Аргентини в 2009 році; він представляв країну на три чемпіонати світу з футболу і три турніри Копа Америка, що допомогло їм посісти другі місця на Чемпіонаті світу 2014, Копа Америка 2015 і Копа Америка Сентенаріо в 2016.