Хто був воротарем Манчестер Юнайтед у 2004 році?

0 Comments 21:50

«Манчестер Юнайтед» розпочав свою кампанію в Прем’єр-лізі виїзною грою проти «Челсі» 15 серпня 2004 року. «Юнайтед» програв з рахунком 1:0 завдяки голу Ейдура Гудйонсена на 14-й хвилині. Ісландський форвард скористався слабким ударом голкіпера Юнайтед Тім Говард щоб отримати перемогу через 14 хвилин.

Склад Манчестер Юнайтед – Сезон 03/04

#гравецьВік
14Тім Говард Воротар25
30Люк Стіл Воротар19
37Бен Вільямс Воротар21
5Ріо Фердинанд Центральний захисник25

Новим гравцем «Юнайтед» були португальський вінгер Кріштіану Роналду, бразильський півзахисник, переможець Чемпіонату світу з футболу 2002 року Клеберсон, американський воротар Тім Говард, камерунський півзахисник Ерік Джемба-Джемба та французький нападник Давід Бельон.

Новий воротар Фаб'єн Бартез був миттєвим успіхом, і попередній голкіпер першого вибору Марк Босніч не зміг виступити в першій команді в сезоні 2000-01, вирішивши приєднатися до Челсі за вільним трансфером у січні, незважаючи на настільки ж обмежені можливості першої команди на Стемфорд Брідж.