Хто виграв матч з регбі армії проти флоту?

0 Comments 00:03

The Армійські старші чоловіки обіграли Королівський флот із драматичним фінішним результатом 43-42 на стадіоні Твікенхем у суботу, розпочавши свій наступний матч проти RAF із незмінними амбіціями на перемогу. 6 травня 2024 р.

Це було малоймовірне повернення армійців, які зіткнулися з важкою боротьбою з рахунком 29-5 у перерві, але вони повернулися, щоб перемогти 43-42. Серед видатних виступів — дебютант Джек Райт, який забив двічі за ВМС, і фіджійська сила Сенетікі Наяло за Армію, який зробив хет-трик із спроб.

Вудс набирає 17 очок, коли ВМС знищує армію 57-53 — Резервний гравець Майк Вудс набрав 17 очок, і в суботу Navy перемогли Army 57-53.

Звіт про матч | Жінки армії проти жінок військово-морського флоту Жінки армії розширюють своє домінування в чемпіонаті Inter Service з рішучим 73-5 перемогти Королівський флот,…

Серія спроб армії на цьому не закінчилася, оскільки Метью Доусон та Іфереімі Боладау уклали угоду для армії, а Зак Тейлор отримав один для RAF. Армія поверне Inter Service Trophy до Олдершота з a 21-45 виграти гравця RAF і Army Френка Келлі виграє Гравець матчу.

Армійський півзахисник Каліб Фортнер забив гол під час стрип-секу в четвертій чверті, а потім допоміг розмістити захисника Тай Лаватаї в дюймах від кінцевої зони за 3 секунди до кінця, щоб привести Чорних лицарів до 17-11 перемога над флотом у суботу та перемога на 124-й зустрічі найстаріших військових академій країни.