Коли Уельс вилетів з чемпіонату світу?

0 Comments 23:25

У 1958 році вони дійшли до чвертьфіналу, а потім були усунені від остаточного переможця Бразилії. У 2022 році вони посіли останнє місце в групі B після Англії, США та Ірану.

Субота стала невтішним днем ​​для батьківщини після того, як Уельс та Ірландія були вибиті з Кубка світу з регбі. Уельс зазнав поразки від Аргентини під час чвертьфінального матчу в Марселі.

Збірна Уельсу вилетіла з чемпіонату світу 2022 року після поразки Англії з рахунком 0:3 в останній груповій грі. Це сталося після того, як команда Роба Пейджа продемонструвала низку невтішних виступів у Катарі, бос сказав, що вони «віддали все» у своєму останньому матчі, який назвали «Битвою за Британію».

Уельс двічі грав на чемпіонаті світу. Вони вперше пройшли кваліфікацію в 1958, після трьох нічийних матчів у своїй групі вони обіграли Угорщину в груповому плей-офф і зіграли проти Бразилії в чвертьфіналі, у грі, в якій брав участь 17-річний Пеле, який забив єдиний гол у грі.

Пеле забив єдиний гол у ворота Уельсу – причому чудовий – стати наймолодшим бомбардиром в історії чемпіонатів світу. Чотири дні після цього він став наймолодшим рекордсменом хет-триків, і не менше ніж у півфіналі проти Франції. Тоді перший із двох голів у ворота Швеції зробив його наймолодшим, хто забив у фіналі.

Луїс Ріс-Замміт пробив повз лінію м’яча зі своєї половини поля з Аргентиною, який пробив приголомшливі 1384 метри, домінуючи на території. В одному періоді Уельс пропустив чотири пенальті в межах своїх 22, перш ніж замінити опору Джоела Склаві врешті-решт було вигнано, щоб відновити перевагу Аргентини.