Кому Пенріт програв у Гранд-фіналі?

0 Comments 03:04

Суперники у великому фіналі були Мельбурн який до перерви вів у рахунку 22-0. Пенріт повернувся у другій половині гри, але програв великий фінал з рахунком 26-20 на стадіоні ANZ.

«Брісбен Бронкос» Їхнє останнє досягнення в прем’єрстві відбулося у 2023 році, коли вони перемогли Брісбен Бронкос на 26–24 у Гранд-фіналі після втрати на 16 очок у другому таймі, широко відомий як один із найкращих повернень усіх часів.');})();(function(){window.jsl.dh(' Ok25ZpaHM_aWwbkP9qqtqAM__24','

Найбільші втрати

МаржаОцінкаДата
6212–7410 серпня 2008
5911–7029 липня 1973 року
586–6417 березня 2002
545–5911 травня 1980 року

26-24 Натан Клірі влаштував найбільше повернення в історії великого фіналу, вручивши Пенріту історичний NRL три-піт із 26-24 перемога над Брісбеном.');})();(function(){window.jsl.dh('Ok25ZpaHM_aWwbkP9qqtqAM__49','

Рекорд за найбільшою перемогою у великому фіналі належить «Пантерам». Це також свіжо в пам’яті вболівальників, оскільки чинні прем’єри досягли цього досягнення у 2023 році. Програвши 8-24 за 24 хвилини до кінця, Натан Клірі привів Пенріта до приголомшливого камбеку з 16 очками, заявивши про сенсаційний результат. Перемога 26-24.

Вестс Тайгерс У 2023 році, коли «Тайгри» зіткнулися з «Ковбоями», їм належним чином приховали: «Ковбої» набрали 74 очки, не набравши жодного очка у «Тайгрів». Це робить цей показник найбільшою маржею збитків в історії NRL.